Budowa

Firma budowlana Multidom System buduje domy jednorodzinne, szeregowe, dwupokoleniowe, bliźniacze, budynki mieszkalne, budynki użytecznosci publicznej, hale przemysłowe i nie tylko. Przede wszystkim to budowa domów jednorodzinnych pod klucz w Polsce, Niemczech Szwecji. Precyzja, dokladność, szybka budowa i realizacja domow jednorodzinnych pozwala nam budować domy energooszczedne i pasywne. Budowa domu masywnego trwa u nas tylko 90 dni. Wszystko to zawdzięczamy technologii niemieckiej i dunskiej. Przedstawiamy Panstwu elementy obu technologii.

Sciany Prefabrykowane

Sciany Prefabrykowane

Praefa

Praefa

PRAEFA to stosowany w Europie Zachodniej od 1973 roku system do wznoszenia ekologicznych i energo- oszczędnych domów z wielkowymiarowych elementów prefabrykowanych z keramzytu jako podstawowego materiału elementów konstrukcyjnych z betonów lekkich.

Read more

Dennert

Dennert

DENNERT - prefabrykowane ściany są masywne, ale mimo to lekkie, aktywne klimatycznie i przyjazne dla środowiska. Produkowane są wyłącznie z naturalnych surowców takich jak granulat piasku wapiennego.

Read more

Stropy Prefabrykowane
Dennert DX

Stropy Prefabrykowane
Dennert DX

DX

DX

DX to prefabrykowane stropy kondygnacyjne najwyższej jakości. Proces produkcyjny jest stale nadzorowany, dzięki czemu produkt spełnia wszystkie wymagania, jakie stawia się nowoczesnym systemom stropowym.

Read more

DX-Therm +

DX-Therm +

Nowy energetycznie wydajny system Stropu DX-Therm + wykorzystuje sie do ogrzewania pomieszczeń na zasadzie promieniowania cieplnego. W porównaniu ze zwykłym ogrzewaniem konwekcyjnym można zaoszczędzić około 30% energii i kosztów!

Read more

DX-Therm -

DX-Therm -

Nowy energetycznie wydajny system Stropu DX-Therm - wykorzystuje sie do klimatyzacji pomieszczeń. Systemy chlodzenia stropowego firmy Dennert to instalacje bezkonwekcyjne. Chłodzą bardzo równomiernie, nie powodując wirowania cząsteczek pyłu.

Read more

DX-Air +/-

DX-Air +/-

DX-Air +/- to system przygotowany fabrycznie do montażu wentylacji pomieszczeń (wyposażenie opcjonalne). Typowe systemy wentylacyjne są montowane w ukrytych kanałach. Miejsca wylotu są uwzględniane już na etapie produkcji.

Read more